Hakkımızda

Global Maks ®

WhiteFog® markası “Global Maks Tarım Özel Eğitim Gıda Tuz Makina İklemdirme San. ve Tic. Ltd. Şti.” nin Tescilli Markasıdır.

1989’dan bu yana Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan ULV Soğuk Sisleme Makinesinin ve ilk MİST BLOWER ilaçlama makinesinin Patenti firmamıza aittir. Biyosidal mücadele makineleri sektöründe lider üreticiyiz.

Ürünlerimiz “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI”na bağlı “TARIM ALET VE MAKİNE TEST MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ”nden DENEY-TEST Raporuna sahiptir.

Ürünlerimiz “TÜRK PATENT ENSİTİTÜSÜ”nden patentli ve “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI”ndan RUHSAT ‘lıdır.

Türkiye’nin tüm illerinde bizim markamızı taşıyan ilaçlama makinesi mevcuttur ve sizler için en büyük referansımız “T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI” dır.

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Biyosidal mücadelede kullanılmak üzere ilaçlama makinelerini bizden temin ederek, Türkiye’nin belde ve belediyelerine hizmet verilmesi amaçlı ücretsiz olarak hibe etmektedir.

“TÜRK STANDARTLARI ENSİTİTÜSÜ” çevre sağlığında kullanılması amaçlanan İlaçlama Makineleri Standartlarını ve Kriterlerini oluştururken firmamızın danışmanlığını almıştır.

Türkiye sınırlarını aşan ve Dünya’da kıtalar arası 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir firmayız.

Firmamız; ISO 9001-2015, ISO 10002-2018, ISO 14001-2015, OHSAS 18001-2007, CE, TSEK, TSE-HYB ve YERLİ MALI BELGESİ başta olmak üzere standartlar için gerekli olan bütün belgelere sahiptir.

Daha fazla bilgi için lütfen irtibat numaramızdan iletişim kurunuz.

Makinelerimiz neden tercih ediliyor ?

Dünya genelinde, sektörde lider olduğumuz için biyosidal mücadele alanında markamızı taşıyan püskürtme makineleri ilk tercih sebebidir. Bakım gerektirmeyen ve alternatif çalıştırma metotlarına sahip makinelerimiz sayesinde biyosidal mücadele faaliyeti durmaksızın devam etme özelliğine sahiptir. Bu patentli özellik müşterilerimizin bizi tercih etmesinin ana sebebidir. Firmamız kaliteli, arıza yaratmayan uzun ömürlü makineler üretir.

Alternatif çalıştırma sistemi; Cihazda herhangi bir teknik arıza oluşursa; Örneğin el kumandasının operatör tarafından düşürülüp kırılması gibi… Firmamız bu gibi kazaları ön görerek alternatif bir çalışma sistemi tasarlamıştır ve bu sistem sayesinde teknik servis müdahale edene kadar biyosidal mücadele hizmeti durmaksızın devam etmektedir.  

Kalite Sertifikaları

Tüm Dünyaya