Hakkımızda

Global Maks ®

WhiteFog® markası “Global Maks Tarım Özel Eğitim Gıda Tuz Makina İklimlendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.” nin Tescilli Markasıdır.

1989’dan bu yana Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan ULV Soğuk Sisleme Makinesinin ve ilk MİST BLOWER ilaçlama makinesinin Patenti firmamıza aittir. Biyosidal mücadele makineleri üreticisiyiz ve sektörde lider üreticiyiz.

Ürünlerimiz “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI”ndan RUHSAT ‘lıdır.

 Ürünlerimiz “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI”na bağlı “Tarım Alet ve Makine Test Merkezi Müdürlüğü”nden DENEY-TEST Raporuna sahiptir.

“T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI” Biyosidal mücadelede kullanılmak üzere ilaçlama makinelerini bizden temin ederek İl Sağlık Müdürlüklerine, hizmet verilmesi amaçlı ücretsiz olarak hibe etmektedir.

Türkiye sınırlarını aşan ve Dünya’da kıtalar arası 80 ülkeye ihracat gerçekleştiren bir firmayız.

 Türkiye’nin tüm illerinde bizim markamızı taşıyan ilaçlama makinesi mevcuttur ve sizler için en büyük referansımız “T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI” dır.

Firmamız; ISO 9001-2015, ISO 14001-2015, ISO 45001:2018, CE, TSE-HYB ve YERLİ MALI BELGESİ başta olmak üzere standartlar için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

 Cihazlarımız; Çevre Sağlığı İlaçlama Makineleridir ve Halk Sağlığını bulaşıcı hastalıklardan koruma amacı ile Biyosidal Ürün püskürtme faaliyetleri için üretilmektedir. Cihazlarımızı Tarımsal alanlarda bitki koruma ürünü püskürtmek için kullanmak isterseniz firmamızdan Zirai mücadele alet ve makineleri ruhsatı talep ediniz. Zirai mücadele alet ve makineleri ruhsatı olmayan cihazları tarımsal alanlarda bitki koruma ürünleri ile kullanmayınız.

Daha fazla bilgi için lütfen irtibat numaramızdan iletişim kurunuz.

Makinelerimiz neden tercih ediliyor ?

Dünya genelinde, sektörde lider olduğumuz için biyosidal mücadele alanında markamızı taşıyan püskürtme makineleri ilk tercih sebebidir. Bakım gerektirmeyen ve alternatif çalıştırma metotlarına sahip makinelerimiz sayesinde biyosidal mücadele faaliyeti durmaksızın devam etme özelliğine sahiptir. Bu patentli özellik müşterilerimizin bizi tercih etmesinin ana sebebidir. Firmamız kaliteli, arıza yaratmayan uzun ömürlü makineler üretir.

Alternatif çalıştırma sistemi; Cihazda herhangi bir teknik arıza oluşursa; Örneğin el kumandasının operatör tarafından düşürülüp kırılması gibi… Firmamız bu gibi kazaları ön görerek alternatif bir çalışma sistemi tasarlamıştır ve bu sistem sayesinde teknik servis müdahale edene kadar biyosidal mücadele hizmeti durmaksızın devam etmektedir.  

Kalite Sertifikaları

Tüm Dünyaya