İçeriğe geç

Hakkımızda

Global Maks ®

WhiteFog® markası “Global Maks Tarım Özel Eğitim Gıda Tuz Makina İklimlendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.” firmasının Tescilli Markasıdır ve Yerli Üretimdir.

1989’dan bu yana Türkiye’nin ilk yerli üretimi olan ULV Soğuk Sisleme Makinesinin ve ilk MİST BLOWER ilaçlama makinesinin Patenti firmamıza aittir. Biyosidal mücadele makineleri üreticisiyiz ve sektörde lider üreticiyiz.

Ürünlerimiz “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI”ndan RUHSAT ‘lıdır.

 Ürünlerimiz “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI”na bağlı “Tarım Alet ve Makine Test Merkezi Müdürlüğü”nden DENEY-TEST Raporuna sahiptir.

“T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI” Biyosidal mücadelede kullanılmak üzere ilaçlama makinelerini bizden temin ederek İl Sağlık Müdürlüklerine, hizmet verilmesi amaçlı ücretsiz olarak hibe etmektedir.

Firmamız, Türkiye sınırlarını aşarak başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürmekte ve kıtalar arası 80 ülkeye ihracat yapmaktadır.

 Türkiye’nin tüm illerinde bizim markamızı taşıyan ilaçlama makinesi mevcuttur ve sizler için en büyük referansımız “T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI” ve “T.C. TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI” dır.

Firmamız; ISO 9001-2015, ISO 14001-2015, ISO 45001:2018, CE, TSE-HYB ve YERLİ MALI BELGESİ başta olmak üzere standartlar için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Lütfen ilave bilgi edinmek için, irtibat numaramız üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Makinelerimiz neden tercih ediliyor ?

Biyosidal mücadele alanında lider konumumuz sayesinde, markamızı taşıyan püskürtme makineleri sektördeki ilk tercih sebebidir. Patentli özelliklerimiz, bakım gerektirmeyen makinelerimiz ve alternatif çalıştırma metotlarımız sayesinde, biyosidal mücadele faaliyetleri kesintisiz bir şekilde sürdürülebilir. Bu özellikler müşterilerimizin bizi tercih etmesinin temel nedenlerindendir. Firmamız, kaliteli ve arıza yaratmayan uzun ömürlü makineler üretmektedir.

Alternatif çalıştırma sistemi, cihazda oluşabilecek teknik arızalara karşı çözüm odaklı bir yaklaşım benimseyerek geliştirilmiştir. Örneğin, el kumandasının hasar görmesi durumunda, alternatif çalıştırma sistemi devreye alınarak teknik servis müdahale edene kadar biyosidal mücadele faaliyetlerine kesintisiz devam edilmesini sağlar.

Kalite Sertifikaları

Tüm Dünyaya

whatsapp sipariş hattı