İade ve Geri Ödeme

İade

Sorunsuz İade Politikası
Ürünleri White Fog’a iade etmek kolaydır. İade, satın alma tarihinden itibaren 90 gün İÇİNDE alınmalıdır.

Para iadesine hak kazanmak için , orijinal ambalajı ve tüm etiketler, etiketler, kaplar, belgeler vb. Dahil (ürün kusurlu veya hasarlı olmadığı sürece) tüm öğeler satış sırasında orijinal hallerinde açılmadan iade edilmelidir  . Orijinal üretici kaplarını hiçbir şekilde işaretlemeyin veya tahrif etmeyin. Ambalaj açılmışsa veya orijinal durumunda değilse iadeleri kabul etmeyeceğiz – bu tür ürünleri size iade edeceğiz (ürün kusurlu veya hasarlı olmadığı sürece). Bu iade gönderisini reddederseniz, White Fog envanteri tasfiye etme ve krediyi alıkoyma hakkını saklı tutar.

White Fog, siparişinizdeki hızlı gönderim bedelleri düşüldükten sonra, orijinal haliyle iade edilen ürünler için size tam bir geri ödeme sağlayacaktır.

Bir Ürün Nasıl İade Edilir:

1.) 
İade  yetkilendirme sürecini başlatmak için  lütfen İade Merkezimizi ziyaret edin  . Açılmayan çoğu ürün iade edilebilir. Ürün bir şekilde kusurlu ise istisnalar yapılacaktır.

2.)  Çevrimiçi iadeyi oluşturduktan sonra, ürünün nasıl iade edileceğine dair talimatları e-posta yoluyla alacaksınız. Lütfen iade paketinizi zamanında gönderin, aksi takdirde iade yetkisi talebinin süresi dolabilir.

3.)  Güvenliğiniz için, tüm iadelerin izlenebilir bir taşıyıcı tarafından geri gönderilmesini ve paketin kaybolması durumunda gönderinin sigortalanmasını tavsiye ederiz. İadenizi alıp işleme koyduktan sonra  , siparişinizdeki giden hızlandırılmış nakliye masrafları düşüldükten sonra size geri ödeme yapacağız  . Çoğu geri ödeme, iadenizi aldıktan sonra 5 iş günü içinde işleme alınır. Geri ödemeniz işlendiğinde bir e-posta onayı alacaksınız.